• Obecnie brak na stanie
ksiazki_jezykowe

Macmillan Eng.Dict.Adv.PACK (K) @! OOP

9780333966679
Obecnie brak na stanie
84,69 zł
Brutto

 
Słownik zawiera ponad 100.000 haseł, w tym 30.000 idiomów i wyrażeń. Wyjaśnienia haseł zostały napisane przy użyciu tylko 2.500 najczęściej używanych słów, dzięki czemu są łatwe do zrozumienia. 7.500 najczęściej używanych haseł zostało wyróżnione kolorem czerwonym i oznaczone zgodnie częstotliwością ich występowania. Ponad 1.000 dwukolorowych ilustracji i 16-stronicowy, kolorowy, obrazkowy słowniczek tematyczny na pewno ułatwią i umilą pracę ze słownikiem. Sekcja Language Awareness, zbiór jedenastu artykułów na tak ciekawe tematy, jak użycie metafor w języku, Business English czy słownictwo związane z komputerami i informatyką, stanowi cenne źródło informacji o języku. Nowe sekcje Improve your writing skills oraz Expand your vocabulary stanowią dodatkową pomoc w opanowaniu niuansów języka przez zaawansowanych uczniów.
Autor
Michael Hoey
Rok wydania
2002
Rodzaj oprawy
Twarda

Zapoznaj się z najczęściej wybieranymi przez szkoły i nauczycieli seriami do nauki języka angielskiego od wydawnictwa Macmillan.

Kids Can - Seria Kids Can to wspaniała kolekcja podręczników dla najmłodszych uczniów, zapewniająca kreatywną i interaktywną naukę języka angielskiego przez zabawę.

Tiger & Friends - Wraz z Tygryskiem i jego przyjaciółmi dzieci poznają tajniki języka angielskiego w sposób przyjazny i przyjemny.

Bugs Team - Kolorowe książki i materiały dodatkowe z serii Bugs Team rozwijają umiejętności językowe dzieci, stawiając na wszechstronne uczenie się przez zabawę.

Brainy - Seria Brainy to solidna podstawa w nauce języka angielskiego, rozwijająca kompetencje lingwistyczne uczniów każdego poziomu.

Together - Przewodnik Together to doskonałe narzędzie dla nauczycieli, pomagające w efektywnym prowadzeniu zajęć z użyciem podręczników Macmillan.

Impulse - Seria Impulse to dynamiczne podręczniki wspierające rozwój umiejętności komunikacyjnych uczniów poprzez ciekawe tematy i aktywności.

Gateway - Gateway oferuje kompleksowe podejście do nauki języka angielskiego, uwzględniające różnorodne style uczenia się i potrzeby uczniów.

Language Hub - Seria Language Hub stawia na aktywne zaangażowanie uczniów w proces uczenia się poprzez interesujące tematy i interaktywne materiały.

Bebop and Friends - Bebop and Friends to podręczniki dostosowane do różnych grup wiekowych, zapewniające rozwój umiejętności językowych w przyjaznej atmosferze.

Academy Stars - Academy Stars to seria przeznaczona dla młodszych uczniów, rozwijająca nie tylko umiejętności językowe, ale także kompetencje społeczne.

Learning Lands - Seria Learning Lands zapewnia szeroki wachlarz materiałów edukacyjnych, umożliwiając adaptację do różnych poziomów i stylów uczenia się.

Ready For - Seria Ready For to doskonałe przygotowanie do egzaminów językowych, zapewniające solidne fundamenty w zakresie gramatyki, słownictwa i umiejętności komunikacyjnych.

New Password - New Password oferuje kompleksowe repetytoria przygotowujące do matury z języka angielskiego, zawierające bogaty materiał ćwiczeniowy i praktyczne wskazówki dla uczniów.

Brak opini
Produkt dodany do ulubionych