ksiazki_jezykowe

Proficiency Passkey NEW WB OOP

9780333974339
36,30 zł
Brutto realizacja 3-5 dni + wysyłka
4 egz.

 
New Proficiency PassKey to jedna z niewielu książek na rynku, która przygotowuje do egzaminu na najbardziej zaawansowanym poziomie językowym. Zmienione wydanie jest w pełni uaktualnione i dostosowane do zmienionej formy egzaminu. Zaawansowany materiał językowy zorganizowany jest w 10 tematycznych jednostek. Rozbudowane, oferujące uczniom pomoc w przygotowaniu do egzaminu sekcje zawierają między innymi liczne wskazówki dotyczące mówienia oraz udzielania odpowiedzi na pytania wielokrotnego wyboru. Podręcznik umożliwia bardzo dokładne ćwiczenie umiejętności pisania streszczeń i wypracowań. Szczególny nacisk w książce jest położony na rozwijaniu u uczniów słownictwa na poziomie zaawansowanym. Książka nauczyciela zawiera szczegółowe informacje na temat nowej formy egzaminu.
Autor
Nick Kenny
Rok wydania
2002
Rodzaj oprawy
Miękka

Zapoznaj się z najczęściej wybieranymi przez szkoły i nauczycieli seriami do nauki języka angielskiego od wydawnictwa Macmillan.

Kids Can - Seria Kids Can to wspaniała kolekcja podręczników dla najmłodszych uczniów, zapewniająca kreatywną i interaktywną naukę języka angielskiego przez zabawę.

Tiger & Friends - Wraz z Tygryskiem i jego przyjaciółmi dzieci poznają tajniki języka angielskiego w sposób przyjazny i przyjemny.

Bugs Team - Kolorowe książki i materiały dodatkowe z serii Bugs Team rozwijają umiejętności językowe dzieci, stawiając na wszechstronne uczenie się przez zabawę.

Brainy - Seria Brainy to solidna podstawa w nauce języka angielskiego, rozwijająca kompetencje lingwistyczne uczniów każdego poziomu.

Together - Przewodnik Together to doskonałe narzędzie dla nauczycieli, pomagające w efektywnym prowadzeniu zajęć z użyciem podręczników Macmillan.

Impulse - Seria Impulse to dynamiczne podręczniki wspierające rozwój umiejętności komunikacyjnych uczniów poprzez ciekawe tematy i aktywności.

Gateway - Gateway oferuje kompleksowe podejście do nauki języka angielskiego, uwzględniające różnorodne style uczenia się i potrzeby uczniów.

Language Hub - Seria Language Hub stawia na aktywne zaangażowanie uczniów w proces uczenia się poprzez interesujące tematy i interaktywne materiały.

Bebop and Friends - Bebop and Friends to podręczniki dostosowane do różnych grup wiekowych, zapewniające rozwój umiejętności językowych w przyjaznej atmosferze.

Academy Stars - Academy Stars to seria przeznaczona dla młodszych uczniów, rozwijająca nie tylko umiejętności językowe, ale także kompetencje społeczne.

Learning Lands - Seria Learning Lands zapewnia szeroki wachlarz materiałów edukacyjnych, umożliwiając adaptację do różnych poziomów i stylów uczenia się.

Ready For - Seria Ready For to doskonałe przygotowanie do egzaminów językowych, zapewniające solidne fundamenty w zakresie gramatyki, słownictwa i umiejętności komunikacyjnych.

New Password - New Password oferuje kompleksowe repetytoria przygotowujące do matury z języka angielskiego, zawierające bogaty materiał ćwiczeniowy i praktyczne wskazówki dla uczniów.

Brak opini
Produkt dodany do ulubionych