ksiazki_jezykowe

New English Adventure PL Starter PB +DVD

9781447949473
47,51 zł
Brutto realizacja 3-5 dni + wysyłka
Pearson
2606 egz.

 

Podręcznik wieloletni do nauki języka angielskiego dla przedszkoli i zerówek. Rozdziały podzielone są na 7 lekcji. Pierwsze 3 stanowią wprowadzenie do materiału a 2 kolejne go utrwalają. 6 lekcja to lekcja CLIL-owa (Content and Language Integrated Learning) a 7 stanowi konsolidacje materiału z całego rozdziału. Każdej lekcji z podręcznika odpowiada jedna strona w zeszycie ćwiczeń New English Adventure Starter.

Do każdego podręcznika dołączona jest płyta DVD z fragmentami animacji Disnaya, które pozwolą na utrwalenie i rozszerzenie słownictwa w domu.


New English Adventure Starter

zabierze dzieci w podróż po magicznym świecie Disneya, w którym czeka je niezwykła przygoda z językiem angielskim. Kurs docenią także nauczyciele i rodzice, ponieważ uwzględnia on realia polskiej zerówki, wymagania programowe, a przede wszystkim zróżnicowane potrzeby 5- i 6-latków. Aż pół miliona polskich dzieci uczyło się angielskiego z serii English Adventure.

O zaangażowanie uczniów zadbają ulubieni bohaterowie, znani dzieciom z kinowych hitów studia Disney Pixar oraz Myszka Miki, Minnie i Goofy. Ci ostatni towarzyszą uczniom w komiksowych historyjkach, które konsolidują materiał z każdego rozdziału. Wiodące postacie prowadzą maluchy przez kolejne części kursu, zapewniając im poczucie bezpieczeństwa. Poziom motywacji jest bardzo wysoki i zostaje utrzymany także podczas powtórek w domu dzięki bogatej obudowie:

  • dołączonej do każdej książki ucznia płycie DVD z fragmentami filmów Disneya,
  • dołączonej do kolorowego zeszytu ćwiczeń płycie audio z melodyjnymi piosenkami i nagranymi historyjkami Mikiego i przyjaciół,
  • plakatom, kartom obrazkowym oraz z historyjkami.


Kontynuuj kurs również w szkole podstawowej:

Autor
Regina Raczyńska, Cristiana Bruni
Rok wydania
2014
Rodzaj oprawy
Miękka
Brak opini

Zobacz także

Produkt dodany do ulubionych