• -11%
ksiazki_jezykowe_warszawa

Aksjologia publicznego prawa gospodarczego

9788382359343
168,21 zł 189,00 zł -11%
Brutto Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 170,10 zł realizacja 3-5 dni + wysyłka
13 egz.

 

Autorzy monografii podjęli się realizacji zadania sprowadzającego się do przedstawienia aksjologii wydzielonych przedmiotowo i funkcjonalnie elementów publicznego prawa gospodarczego. Ponadto dostrzegli wielowątkowość związków wartości ze wskazaną dogmatyką. W efekcie opracowanie ma w rzeczywistości charakter kompleksowy, a nie tylko poświęcone zostało głównie poszczególnym sferom regulacji publicznego prawa gospodarczego.

Nadto zauważyć trzeba, że rezultatem zaprezentowanego opracowania stał się katalog wartości związanych z publicznym prawem gospodarczym. Nie jest on bynajmniej jednolity lecz skompletowany według różnych kryteriów. Katalog ten obejmuje zatem wartości uniwersalne, związane z systemem prawa w ogólności oraz takie, które odnoszą się tylko do publicznego prawa gospodarczego. Obejmuje również wartości zaakceptowane przez prawodawcę oraz niewprowadzone do norm, wartości wyartykułowane w preambułach lub w treści aktów prawnych i poszczególnych przepisów, w tym takich, które formułują zasady prawa oraz takich, które są klauzulami generalnymi.

Autor
Adam Szafrański
Andrzej Powałowski
Filip Grzegorczyk
Hanna Wolska
Henryk Nowicki
Jerzy Zajadło
Katarzyna Kokocińska
Kondrad Kohutek
Leon Kieres
Michał Biliński
Paweł Nowicki
Rafał Blicharz
Rok wydania
2022
Rodzaj oprawy
Twarda
Wiek
15-99 lat
Seria
Monografie Prawnicze
Miejsce wydania
Warszawa
Liczba stron
288
Data wydania
2022-03-04
Wysokość
205
Szerokość
145
Grubość
20
Grupa asortymentowa
Prawo, Aplikacja

Odkryj bogactwo wiedzy prawnej z wydawnictwem C.H. BECK! Teraz możesz mieć najlepsze książki prawnicze w zasięgu ręki - wybierz opcję odbioru osobistego w Warszawie lub wygodną dostawę wysyłkową. 

Bez względu na to, czy jesteś studentem prawa, praktykującym prawnikiem czy po prostu pasjonatem tematyki prawnej, nasze publikacje zapewnią Ci solidne podstawy i najnowsze treści. Skorzystaj z naszej oferty już dziś i zgłębiaj tajniki prawa z wydawnictwem C.H. BECK. Oferujemy najnowsze publikacje prawnicze, komentarze, kodeksy oraz wiele innych opracowań, które sprawią, że zagadnienia prawne staną się dla Ciebie jasne i interesujące. 

Tylko teraz publikacje wydawnictwa C.H. BECK w atrakcyjnych cenach, nawet do 20% taniej! Skorzystaj z promocji już teraz!

Brak opini
Produkt dodany do ulubionych