ksiazki_jezykowe_warszawa

Kapitan Nauka. Memory. Owady i robaczki

5903699821558
26,02 zł
Brutto realizacja 3-5 dni + wysyłka
Edgard
12 egz.

 
Memory Owady i robaczki to wyjątkowa gra dla miłośników otaczających nas małych stworzonek. Podczas rozgrywek dziecko poćwiczy swoją pamięć, koncentrację i spostrzegawczość.

Odkryjcie piękno letniej łąki i poznajcie jej mieszkańców razem z całą paletą barw i dźwięków. Na kafelkach znajdziecie aż 12 rodzajów robaczków i insektów, którym można przyjrzeć się z bliska i zaobserwować charakterystyczne cechy dla każdego gatunku. Zwróćcie uwagę na kolory, kształty, a także budowę m.in. biedronki, ważki, mrówki, pasikonika śpiewającego czy świetlika świętojańskiego.

Jakie kolory mogą mieć biedronki? Kto cyka w trawie? Który owad potrafi latać i pływać? Poszukajcie odpowiedzi na barwnych kafelkach!

Memory to jedna z najbardziej rozwijających gier edukacyjnych dla przedszkolaków. Połączenie prostych zasad i tematu z zakresu zainteresowań dzieci sprawia, że dla wielu maluchów jest ulubioną grą. W rozgrywkach wystarczy dopasować pary kafelków przedstawiające te same zwierzątka występujące pojedynczo i w gromadach. Zapamiętajcie ułożenie kafelków i znajdźcie jak najwięcej par!

O barwne ilustracje zadbała Svetlana Malysheva, której grafiki przyciągną uwagę, zainteresują dzieci i zachęcą do dalszego odkrywania fascynującego świata przyrody.

Kafelki zostały wykonane z grubej tektury, co gwarantuje bezpieczną zabawę oraz wytrzymałość nawet podczas emocjonujących rozgrywek.
Rok wydania
2021
Rodzaj oprawy
Pudełko
Brak opini
Produkt dodany do ulubionych