ksiazki_jezykowe

Kapitan Nauka. Układanki malucha. Małe i duże 1-3 lata

5903699821640
19,06 zł
Brutto realizacja 3-5 dni + wysyłka
Edgard
45 egz.

 
Układanki malucha. Małe i duże to dwuelementowe puzzle ze zwierzętami na dwóch etapach rozwoju. Dzieci zaobserwują ulubione zwierzątka, poznają gatunki, które przechodzą całkowitą przemianę oraz takie, które powoli rosną i uczą się samodzielności, ale już w dzieciństwie są podobne do dorosłych osobników. W czasie zabawy najmłodsi rozwiną wiedzę o świecie, a dopasowując do siebie elementy poćwiczą koordynację oko-ręka.

Podczas układania puzzli dzieci mają okazję poznać różne gatunki zwierząt m.in. sowę, niedźwiedzia czy motyla, nazwać je oraz poćwiczyć umiejętność porównywania małe-duże, dowiadując się szczegółów o tym, jak się rozwijają.

>b>Które zwierzątko musi radzić sobie samodzielnie od chwili przyjścia na świat? Kto wykluwa się z jajka? Które zwierzątko przechodzi największą przemianę?

Wszystkie ilustracje zostały zainspirowane dziecięcymi pytaniami, a poszukiwanie odpowiedzi podczas zabawy dostarczy wiele radości oraz zaspokoi ciekawość. O pełne szczegółów grafiki zwierzątek zadbała Katarzyna Nowakowska.
Elementy zostały wykonane z grubej tektury, aby łatwo było je chwycić małym rączkom.
Rok wydania
2021
Rodzaj oprawy
Pudełko
Brak opini
Produkt dodany do ulubionych