ksiazki_jezykowe_warszawa

Kapitan Nauka. Domino. Kolory 3+

5903699821657
24,62 zł
Brutto realizacja 3-5 dni + wysyłka
Edgard
15 egz.

 
Trenuj z dzieckiem rozpoznawanie kolorów! Jakiego koloru jest miś? Co jeszcze jest czerwone jak róża?

Domino Kolory to pierwsza gra logiczna dla przedszkolaków. Zadaniem najmłodszych jest dopasowywanie do siebie kafelków i ułożenie ich tak, aby jak najszybciej wykorzystać wszystkie elementy.

Domino to aż dwa sposoby na zabawę: łączcie w pary takie same obiekty w identycznych kolorach np. brązowy miś – brązowy miś lub w trudniejszym wariancie: elementy w tych samych kolorach, ale o innych kształtach np. czarny kot – czarny nietoperz. Dzięki temu gracze koncentrują się wyłącznie na nauce i rozpoznawaniu kolorów. Podczas gry w Domino, dzieci nie tylko świetnie się bawią, ale również trenują spostrzeganie wzrokowe, koncentrację i motorykę małą oraz ćwiczą myślenie logiczne. Układanką można bawić się samodzielnie lub z innymi graczami: rodzicami, rówieśnikami lub rodzeństwem.

Kolorowe ilustracje Ewy Iwaniuk przyciągają wzrok maluszka i angażują go do wesołej zabawy. Wszystkie elementy zostały wykonane z grubej tektury, co gwarantuje bezpieczną zabawę oraz wytrzymałość podczas wielu intensywnych rozgrywek.
Rok wydania
2021
Rodzaj oprawy
Pudełko
Brak opini
Produkt dodany do ulubionych