ksiazki_jezykowe_warszawa

Kapitan Nauka. Minigra. Lamy i jednorożce

5903699821879
20,59 zł
Brutto realizacja 3-5 dni + wysyłka
Edgard
23 egz.

 

Gra memo. Jednorożce i lamy” (3+) to lubiana przez dzieci gra pamięciowa memory z przygodami rozbrykanych stworzeń. Celem zabawy jest znalezienie jak najszybciej wszystkich par lam i jednorożców przedstawionych w różny sposób. Gra trenuje m.in. pamięć, spostrzegawczość i wyobraźnię.

Trening pamięci, spostrzegawczości i wyobraźni

Czy lamy lubią pływać kajakiem, a jednorożce potrafią malować? Czy lamy mogą być czarodziejkami, a jednorożce nosić melonik? „Gra memo. Jednorożce i lamy” to świetny trening wyobraźni, pamięci, a także umiejętności opowiadania o ulubionych zabawach rozbrykanych kopytek. Dziecko szuka par lam i jednorożców, poznając przygody niefrasobliwych stworzeń. Czy historie koni z rogami i wielbłądów bez garbów rozśmieszą przedszkolaki do łez? W memory można grać w pojedynkę lub z innymi graczami, wówczas kafelki losuje się naprzemiennie.

Pełne humoru ilustracje Justyny Hołubowskiej-Chrząszczak angażują uwagę dzieci i zachęcają do zabawy.

Kafelki zostały wykonane z grubej tektury, co gwarantuje bezpieczną zabawę oraz wytrzymałość nawet podczas najbardziej emocjonujących rozgrywek.

Rozwój

pamięć, spostrzegawczość, wyobraźnia, motoryka mała

Ilustratorka

Justyna Hołubowska-Chrząszczak – rocznik 1991, urodzona w Olsztynie, mieszkająca w Gdańsku. Ukończyła studia magisterskie na Wydziale Grafiki gdańskiej ASP. Miłośniczka kotów i roślin. W swojej twórczości posługuje się techniką digital painting, a czasami ? kolażem.

W serii również

  • Gra loteryjka. Hopsasa! 2+

  • Gra loteryjka. Urodziny tygryska 2+

  • Gra memo. Królewny i smoki 3+

Autor
Justyna Hołubowska-Chrząszczak
Rok wydania
2022
Rodzaj oprawy
Pudełko
Brak opini
Produkt dodany do ulubionych