ksiazki_jezykowe_warszawa
ksiazki_jezykowe_warszawa
  • Nowy
ksiazki_jezykowe_warszawa
ksiazki_jezykowe_warszawa

Tomek Łebski. Historie na pięć gwiazdek

9788382995480
19,65 zł
Brutto realizacja 3-5 dni + wysyłka
Zielona Sowa
28 egz.

 
Kto chce, aby jego zabawna historia na PIĘĆ GWIAZDEK znalazła się w szkolnej księdze opowieści? Odpowiedź: WSZYSCY!

Tomek nie wie, o czym ma napisać. Inspiracja pojawia się nagle, gdy patrzy na swoją doskonałą kolekcję NIETYPOWYCH PRZEDMIOTÓW i przypomina sobie zabawne historie kryjące się za każdym z nich. Zaczynając od fałszywego kapelusza z piórkiem stryjecznej babci, dziwnego kamienia z dziurką i wyjątkowego długopisu doodle.
Marek chce pisać o Tomku (co jest denerwujące), Asia ma zabawny wiersz, a historia Norberta kręci się wokół... sera. Ale pan Pełczyński wybierze tylko PIĘCIOGWIAZDKOWE HISTORIE. Czy Tomek odda opowiadanie na czas? Czy dziadek przeczyta historię Tomka i dowie się, co NAPRAWDĘ stało się z kapeluszem?

Wielokrotnie nagradzana, bestsellerowa seria „Tomek Łebski” to idealna propozycja dla każdego dziecka. Zabawne historie opowiedziane z perspektywy 11-letniego chłopca z pewnością zaciekawią niejednego młodego czytelnika. Niestandardowa forma – bogato zilustrowane strony z mnóstwem żartobliwych obrazków ukazujących świat Tomka Łebskiego zachęcą do sięgnięcia po tę serię również mniej chętnych do czytania. Wystarczy otworzyć książkę na pierwszej stronie!
Autor
Liz Pichon
Rok wydania
2024
Rodzaj oprawy
Miękka
Brak opini
Produkt dodany do ulubionych