Gateway to the World - nowoczesne podejście do nauki angielskiego dla nastolatków

Dobra znajomość języka obcego to nie tylko opanowanie słownictwa i gramatyki, ale także umiejętność myślenia oraz sprawnej analizy, w jaki sposób posługiwać się nim. Tego uczy seria podręczników do nauki języka angielskiego dla nastolatków „Gateway to the World” od wydawnictwa Macmillan.

Aż siedem poziomów! Zatem każde z Was znajdzie odpowiedni dla siebie. Podręczniki sprawnie łączą teorię z praktyką (z naciskiem na tę drugą); oferują zarówno indywidualny, jak i zespołowy model nauki i pracy; wreszcie rozwijają krytyczne myślenie oraz inteligencję emocjonalną, co wykracza ponad nauczanie języka i ma niewątpliwy walor edukacyjny.

Podręczniki umożliwiają również wykonywanie zadań wespół i prezentowanie efektów wzajemnie z nastolatkami z innych krajów. Decydując się na „Gateway to the World”, zróbcie miejsce w telefonie dla nowej aplikacji!

Seria "Gateway to the World" wyróżnia się na tle innych kursów do nauki języka angielskiego dostępnych na rynku dzięki kilku kluczowym cechom:

  • Unikalna formuła edukacyjna: Oparta na sprawdzonej „formule Gateway”, która została udoskonalona poprzez rozległe badania i praktyczne doświadczenia. Ta formuła skutecznie przygotowuje uczniów do egzaminów końcowych i międzynarodowych, a także do dalszej nauki i kariery zawodowej.

  • Aktualność materiałów: Seria oferuje świeże i relewantne treści, które odzwierciedlają najnowsze zmiany w języku i kulturze anglojęzycznej, dzięki czemu uczniowie uczą się autentycznego i współczesnego języka.

  • Motywujące lekcje: Materiały są zaprojektowane tak, aby były angażujące i inspirujące dla nastoletnich uczniów. Dzięki interesującym tematom i interaktywnym metodom nauczania, uczniowie są bardziej zmotywowani do nauki.

  • Wsparcie dla nauczycieli: Seria oferuje bogate zasoby i wsparcie dla nauczycieli, w tym szczegółowe przewodniki metodyczne, materiały do oceniania oraz dodatkowe materiały dydaktyczne, co ułatwia prowadzenie efektywnych i interesujących lekcji.

  • Kompleksowe podejście: "Gateway to the World" łączy rozwój wszystkich umiejętności językowych (czytanie, pisanie, mówienie i słuchanie) z naciskiem na krytyczne myślenie i umiejętności XXI wieku, takie jak współpraca i rozwiązywanie problemów.

  • Dostosowanie do różnych poziomów zaawansowania: Kurs jest dostępny na różnych poziomach trudności, co umożliwia dopasowanie materiałów do indywidualnych potrzeb i poziomu zaawansowania uczniów.

Dzięki tym cechom, "Gateway to the World" stanowi nowoczesne i efektywne narzędzie do nauki języka angielskiego, które przygotowuje uczniów do wyzwań przyszłości.

David Spencer - autor serii Gateway to the World - jest znanym autorem podręczników do nauki języka angielskiego, który zdobył uznanie dzięki swojej zdolności do tworzenia materiałów edukacyjnych dostosowanych do potrzeb współczesnych uczniów. Jako praktykujący nauczyciel z wieloletnim doświadczeniem w klasie, doskonale rozumie wyzwania i potrzeby nastolatków uczących się języka angielskiego.

Jego podręczniki charakteryzują się przemyślaną strukturą, interesującą treścią oraz praktycznym podejściem do nauczania języka. Dave Spencer stawia na rozwijanie zarówno umiejętności językowych, jak i życiowych, co sprawia, że jego kursy są nie tylko efektywne, ale także inspirujące dla młodzieży. Jego materiały są powszechnie używane w szkołach na całym świecie, a jego podejście do nauczania zdobyło uznanie wśród nauczycieli i uczniów.

Wszystkie komponenty serii „Gateway to the World” kupicie w księgarni Poltax24.pl w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do współpracy szkoły publiczne oraz szkoły językowe.

Produkt dodany do ulubionych