Kalendarze Prawnika 2025 z Wydawnictwa C.H. Beck już dostępne

Z radością informujemy, że księgarni Poltax24.pl dostępne są już kalendarze prawników na rok 2025 z wydawnictwa C.H. Beck. Te niezwykle praktyczne narzędzia zostały stworzone z myślą o prawnikach, którzy cenią sobie doskonałą organizację i szybki dostęp do kluczowych informacji prawniczych. W skład serii wchodzą:

Kalendarz Prawnika 2025 Podręczny

Idealny dla prawnika w ciągłym ruchu. Ten kalendarz podręczny charakteryzuje się kompaktowym formatem A6 (105 x 148 mm), który łatwo zmieści się w każdej torbie czy aktówce. Posiada twardą oprawę, która zapewnia trwałość i elegancki wygląd. Układ dzienny pozwala na szczegółowe planowanie każdego dnia z osobna. Oprócz standardowego kalendarium, zawiera przydatne sekcje na notatki, wybór przepisów o kosztach sądowych. Dzięki temu kalendarzowi zawsze będziesz mieć wszystkie najważniejsze informacje pod ręką.

Kalendarz Prawnika 2025 Gabinetowy

Doskonały wybór do biura. Kalendarz gabinetowy został zaprojektowany z myślą o stacjonarnym użytkowaniu i oferuje przestronne układy dzienne oraz miesięczne. Układ kalendarza obejmuje tydzień na dwóch stronach, co pozwala na szybki przegląd nadchodzących wydarzeń i zadań. Posiada twardą, skóropodobną oprawę, która dodaje profesjonalizmu i estetyki. Jego elegancki design sprawia, że stanowi także estetyczny dodatek do Twojego biura. Format kalendarza: 200x220 mm.

Informator Prawniczy 2025

Kompleksowy przewodnik po najważniejszych zmianach i aktualizacjach w prawie, które wejdą w życie w 2025 roku. Informator prawniczy to niezastąpione narzędzie dla każdego prawnika, który chce być na bieżąco z nowościami w ustawodawstwie. Zawiera także praktyczne wskazówki i analizy, które pomogą w codziennej praktyce prawniczej. Format A5 (148 x 210 mm) sprawia, że jest wygodny w codziennym użytkowaniu. Posiada twardą oprawę. Zawiera praktyczne, funkcjonalne kalendarium, dzień na stronie, daty popularnych świąt i imienin, obszerny wykaz instytucji prawniczych, wybór przepisów o kosztach sądowych, mapę polski.

Dlaczego warto wybrać kalendarze C.H. Beck?

Wydawnictwo C.H. Beck to synonim jakości i niezawodności w branży prawniczej. Wieloletnie doświadczenie oraz zrozumienie potrzeb profesjonalistów sprawiają, że ich produkty są idealnie dopasowane do wymagań współczesnych prawników. Nowa seria kalendarzy na 2025 rok to połączenie funkcjonalności, elegancji i praktycznych rozwiązań, które ułatwią Ci organizację i pozwolą skupić się na tym, co najważniejsze.

Zapraszamy do księgarni internetowej Poltax24.pl, gdzie znajdziecie Państwo pełną ofertę kalendarzy prawnika na rok 2025 od wydawnictwa C.H. Beck. Zadbaj o swoją organizację i bądź zawsze o krok przed innymi dzięki niezawodnym kalendarzom i informatorom prawniczym!

Produkt dodany do ulubionych