Czas realizacji zamówienia

Każde zamówienie ma swój czas realizacji, na który składają się: kompletowanie, pakowanie, a w niektórych wypadkach sprowadzenie z zewnętrznego magazynu. Dlatego prosimy zwracać uwagę na czas realizacji, który podajemy przy każdej książce.

Termin otrzymania paczki = czas realizacji (podany przy produkcie) + czas dostawy

Realizację zamówień rozpoczynamy po ich opłaceniu. Wybór formy płatności będzie miał więc wpływ na szybkość realizacji zamówienia. Aby przyśpieszyć realizację sugerujemy wybór szybkich płatności online (Przelewy24.pl. PayPal). Zamówienia za pobraniem przekazywane są do realizacji natychmiast po złożeniu.

Dostępność produktów

Przy każdym produkcie jest podany czas realizacji, który opisuje, kiedy produkty mogą zostać przez nas wysłane - od 24 godzin do kilku dni. Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży - poinformujemy o tym niezwłocznie.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami - w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia. Przy realizacji zamówienia uwzględniane są tylko dni robocze.

Czas dostawy na terenie Polski

Forma wysyłki Deklarowany czas dostawy
(w dni robocze)
Kurier
DPD
1-2 dni
Punkty DPD
Pickup
1-2 dni
Kurier DHL
Parcel Polska
1-2 dni
Punkty i automaty
DHL POP
1-2 dni
Kurier
Inpost
1-2 dni
Odbiór w punkcie Inpost Paczkomaty 24/7
1-2 dni
Pocztex
KURIER
1-2 dni
Pocztex
PUNKT
1-2 dni
Produkt dodany do ulubionych